• 25.03.2013
  • okdif
  • 2013

Ovogodišnji vremenski uslovi ne idu na ruku početku takmičarske sezone, ali za vikend je ipak održan Trofej Novog Sada, 1. kolo PSK, i odloženo Studentsko prvenstvo Beograda.

Na Fruškoj Gori na pobedničko postolje popeli su se Nemanja Gašparović u M21A i Ljubica Bačanac u Ž55 osvojivši I mesto, dok se Tasić Života plasirao na II mesto u M21A. Miodrag Isailović u M60 bio je peti, a Branislav Đorđević u M21B šesti.

Studentska prvakinja Beograda za 2013. godinu postala je Slađana Jovanović, dok je Jelena Kozoderović osvojila II mesto. Nemanja Gašparović je u konkurenciji studenata bio četvrti. Ekipno prvo mesto je pripalo studentkinjama Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja, dok su studenti ekipno bili drugi.

Ljubica Bačanac je pobedila u Ž55, Života Tasić je bio drugi u M21A, Dejan Savović drugi u M35, Ilija Dimitrijević drugi u M50.