• 25.04.2017
  • okdif
  • 2017

U okviru ovogodišnjeg Memorijala „Čika Duško Jovanović“ u Beloj Reci, kod Despotovca, 22-23. aprila održano je 4. kolo PSK i Prvenstvo Srbije na dugim distancama. Zateklo nas je iznenađujuće za ovo doba godine loše vreme. Trčali smo po snegu i izuzetno hladnom vremenu.  Najhrabriji su uspešno završili trke. U kategorji M14 Đorđe Milekić je osvojio 3. mesto, Života Tasić je pobedio u M 40, a Ljubica Bačanac je bila druga u Ž60.

Takmičenje u miks štafetama je održano sa takmičarskim centrom na atletskom stadionu Zavoda za sport i medicinu sporta, a trčalo se u njegovom okruženju. U pionirskoj kategoriji Dunja Tatić i Đorđe Milekić osvojili su 4. mesto, dok su u kategoriji veterana bili najbolji Irina Juhas i Života Tasić.