Kalendar takmičenja 2022.

r.b. IME TAKMIČENjA DATUM ORGANIZATOR TIP MESTO KONTROLOR BODOVANjE
1. Beogradski zimski o kamp 11.-16.2. OSB trening kamp Beograd
2. Kup Avale – 1. kolo Voždovačka orijentiring liga 13.3. PD „Avala“, Beograd3. sprint Kumodraž i naselje Stepa, Beograd OLS – 1
3. Despotica 2022 26.3. PSK „Čelik“ Smederevo srednja Smederevo, motel Jerina OLS – 2
4. Memorijal Saše Palinkaša 27.3 OSV i OK „Neštin“ srednja Fruška gora OLS – 3
5. Kadetsko prvenstvo Beograda 2.4. POSK „PTT“ sprint Cerak Vinogradi – zapad
6. Beograd open 3.4. SK „AOK Košutnjak“, Beograd srednja Babe OLS – 4
7. Memorijal Tatjane Ljubisavljević 9.4. POSK „Jasenica“ srednja Šumarice, Kragujevac OLS – 5
8. 2.kolo – Voždovačka orijentiring liga 10.4. PD „Avala“, Beograd sprint Beograd, Medaković 2 WRE
9. 14. kup OK „DIF“ 16.4. OK „DIF“, Beograd sprint Resavica OLS – 6
10. 14. kup OK „DIF“ 17.4. OK „DIF“, Beograd srednja Resavica OLS – 7
11. Gradsko školsko takmičenje 29.4. OSB sprint Cerak Vinogradi – istok
12. Metropole Jugoistočne Evrope i 41. Memorijal Čika Duško Jovanović 6.5. PSK „Pobeda“, Beograd srednja Mirjevo, Beograd
13. Metropole Jugoistočne Evrope i 41. Memorijal Čika Duško Jovanović 7.5. PSK „Pobeda“, Beograd srednja Bela reka, Despotovac OLS – 8
14. Metropole Jugoistočne Evrope i 41. Memorijal Čika Duško Jovanović 8.5. PSK „Pobeda“, Beograd duga Bela reka, Despotovac OLS – 9 i WRE
15. Kup Vlasine 14.5. SK „AOK Košutnjak“, Beograd srednja Vlasinsko jezero OLS – 11
16. Kup Vlasine 15.5. SK „AOK Košutnjak“, Beograd srednja Vlasinsko jezero PS
17. Školsko prvenstvo Srbije 20.05. OSS srednja Kosmaj PS
18. Prvenstvo Srbije u sprint štafetama 21.5. OSS sprint štafete Kalemegdan PS
19. Prvenstvo Srbije u sprintu 22.5. SU „Urbana šuma“ sprint Bežanijska kosa, Beograd PS
20. Trofej Beograda 28.5. OSB sprint Bežanijska kosa 1, Beograd OLS 12 i WRE
21. Prvenstvo Beograda – sprint štafete 29.5. OSB sprint štafete Bežanijska kosa 1, Beograd
22. Univerzitetsko prvenstvo Srbije 4.6. OK „DIF“, Beograd sprint Železnik, Beograd PS
22. Pionirsko prvenstvo Beograda 5.6 PD „Avala“, Beograd sprint Beograd, Šumice
23. Juniorsko prvenstvo Beograda 12.6. PSK „Pobeda“, Beograd sprint Beograd, Konjarnik
23. 25. kup PTT-a 25.6. POKS „PTT“ srednja Divčibare OLS – 12
24. 25. kup PTT-a 26.6. POKS „PTT“ duga Divčibare OLS – 13
25. Prvenstvo Srbije u trail- u 4.9. SU „Urbana šuma“ trejl Ušće, Beograd PS
26. Kopaonik open 13.7. POSK „Jasenica“ srednja Kopaonik
27. Kopaonik open 14.7. POSK „Jasenica“ srednja Kopaonik
28. Kopaonik open 15.7. POSK „Jasenica“ sprint Kopaonik
29. Kopaonik open 16.7. POSK „Jasenica“ srednja Kopaonik OLS – 14
30. Kopaonik open 17.7. POSK „Jasenica“ duga Kopaonik 15-OLS I WRE
31. Vojvodina open 20.8. OSV srednja Fruška gora OLS – 16
32. Vojvodina open 21.8. OSV duga Fruška gora OLS – 17
33. Kup Zagajičkih brda 11.9. SK „AOK Košutnjak“, Beograd duga Zagajička brda OLS – 18
34. Memorijal Bude Radovića 17.9. OSS srednja Zlatibor OLS – 19
35. PS štafete 18.9. OSS štafete Zlatibor PS
38. Dan čistih planina 24.9. PSK „Pobeda“, Beograd srednja Rajac OLS – 20
39. Jesenji kup Paraćin 25.9. OK „Praćin“, Paraćin duga Paraćin, Straža, Govedarište, ( Južni kučaj ) OLS – 21
40. Memorijal Žike Čolovića 1.10. PSK „DMB“ Beograd duga Deliblatska peščara OLS – 22
41. Memorijal Žike Čolovića 2.10. PSK „DMB“ Beograd srednja Deliblatska peščara OLS – 23
42. PS duga 9.10. SK „AOK Košutnjak“, Beograd duga Lipovača – Šid PS
43. Avalini oktobarski dani – Prvenstvo Beograda na srednjoj distanci 16.10. PD „Avala“, Beograd srednja Avala OLS – 24
44. Štafetno prvenstvo Beograda 22.10. OSB štafete Beograd, Košutnjak
45. Trofej Fruška gore 23.10. OSV i SK „OAK Novi Sad“ srednja Fruška gora OLS – 25
46. Kvalifikacije i finale Voždovačke orijentiring lige 29.10 PD „Avala“, Beograd sprint Beograd, Medaković 3 i Braće Jerković
47. Prvenstvo Beograda – duga distanca 30.10. OSB duga Beograd, Košutnjak

PS – Prvenstvo Srbije OLS – Orijentiring liga Srbije WRE – World rankig event
OSS – Orijentiring savez Srbije
OSB – Orijentiring savez Beograda
OSV – Orijentiring savez Vojvodine